Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę wykonanie i montaż rolet - Warszawa

nr 610641 skierowane do usługodawców z województwa: mazowieckie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Proszę o wycenę oraz termin realizacji (z montażem) dla 3 szt. rolet do okien o wymiarach 1x 220 x 220 i 2x 290 x 220 cm. Jeżeli to możliwe, zainteresowany jestem poznaniem orientacyjnych wycen zarówno klasycznych rolet jak i tych antywłamaniowych. Informacje co do rolet: Kolor antracyt. Profile aluminiowe z wypełnieniem pianką - z perforacja na łączeniach lub antywłamaniowe Napęd elektryczny (w budynku jest wyprowadzenie nad oknami na prąd i pod sterowanie również) Sterowanie włącznikiem (na pilot niepotrzebne) Montaż na elewacji (nie w świetle okna) Mogę na mail podesłać rzut/plan lokalu, jeżeli by to pomogło na tym etapie. Jeżeli konieczne jest najpierw umówienie pomiaru, to poproszę o taką informację i o możliwy termin. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ