Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę pomoc w przygotowaniu wniosku o dotację - Warszawa

nr 611102 skierowane do usługodawców z województwa: mazowieckie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Poszukujemy firmy, która pomogłaby nam w napisaniu wniosku o dotacje i ukierunkowaniu nas o jakie potencjalne dotacje mogłybyśmy złożyć wniosek i czy w ogóle. Wraz z koleżanką projektantką chciałybyśmy stworzyć własną markę odzieżową wraz ze sklepem internetowym i stacjonarnym w Warszawie. Marka z własnym logo, własnymi metkami, na początek chciałybyśmy wspomóc się pomocą modelarni z zewnątrz, projekty naszkicujemy same, jednak drugą kolekcję chciałybyśmy już zrobić we własnej modelarni co wiąże się z zakupem przynajmniej trzech maszyn do produkcji odzieży i utworzeniem 3-4 stanowisk pracy. Planujemy kolekcję na 2020. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ