Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę dostawę i montaż pieca konwekcyjnego - Stare Babice

nr 650627 skierowane do usługodawców z województwa: mazowieckie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę dostawę i montaż pieca konwekcyjnego. Obecnie posiadam piec Junkers Ceraclass ZS 12-2 DV KE 23. Ma on już 9 lat i chcę wymienić na lepszy konwekcyjny ze sterownikiem, tak, abym mógł np. nastawiać temperaturę wody w zależności od aktywności domowników. Mam obecnie zasobnik 120 l, ma jednak już 9 lat. Proszę o poradę i ewentualną wycenę. Na 100% trzeba będzie też w kominie zainstalować wkład, ponieważ z tego, co wiem, takiego pod konwekcję nie ma. Proszę o szybką odpowiedź. Zależy mi, aby sprawę wymiany sfinalizować do końca października 2019 r. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ