Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę dostawę i montaż okien - Warszawa

nr 627794 skierowane do usługodawców z województwa: mazowieckie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę dostawę i montaż okien z PCV; 3-szybowe, z zewnątrz oklejone - ciemny brąz/orzech, wewnątrz białe. Łącznie do wstawienia mam 9 okien, drzwi balkonowe, bramę garażową. Wymiary okien: - 4 okna szer. 120 wys. 140, - 1 okno szer. 90 wys. 140, - 2 okna szer. 105 wys. 120, - 1 okno szer. 100 wys. 120, - 1 okno szer. 90 wys. 120, - drzwi balkonowe szer. 150 wys. 220, - brama garażowa szer. 220 wys. 240. Zainteresowanych proszę o kontakt. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »